Kartki, zawieszki na girlandę i wynik candy

12
Początek roku miałam relaksujący. Nie tylko szyciem wszak człowiek żyć może.
W 2013 roku od pani Peacock otrzymałam cudne dekoracje na kartki. Jak widzicie musiało trochę czasu minąć, żebym nabrała odwagi, żeby je pokroić :)

A że też w sklepie wiele razy mnie pytaliście, czemu nie robię znowu kartek, bo kiedyś przecież były na półkach… zatem stwierdziłam, że to będzie miły relaks przy działaniu. I stworzyłam kilka kartek ( jeszcze około 100 czeka na swoją kolej :) )

Kolejny raz w życiu doszłam do wniosku, że to mnie bardzo odpręża. To dobieranie kolorów, faktur… nie znam się na scrapbookingu, ale tworzenie kartek sercem to przemiłe uczucie.

Poza tym nie wiem w co ręce włożyć. Mam tyle do nadrobienia. A przecież już lada chwila Dzień Babci, Dziadka…… trzeba działać.

Ach zapomniałabym – mam wiele tkanin z większymi motywami i pewnego dnia wymyśliłam sobie kącik kreatywny w moim sklepie. Szyję takie zawieszki, żeby inni mogli sobie sami ze swoimi dziećmi mogli stworzyć własną wersję girlandy. Miła zabawa, a potem taka dekoracja wybrana osobiście i zrobiona wspólnie z mamą, tatą, babcią czy dziadkiem, albo siostrą……. bardziej cieszy niż gotowiec. Mam nadzieję, że się spodoba moja wizja :)
A teraz …….. TADAM!!!Werble :D
Pewnie czekacie na wynik rozdawajki……….. zatem ogłaszam:
Żabka leci do Nikoli Tarchuł.
A lala wpadnie w rączki Wełnianej Krainy.
Gratuluję i proszę na e-mail liba na pw na FB adres do wysyłki :)
Lecę, bo dziś dzień z WOŚP …. dla nas to zawsze miły dzień, bo nasz Tomek dzięki sprzętowi WOŚP żyje…. 

3 przemyślenia na temat “Kartki, zawieszki na girlandę i wynik candy”

  1. Wygralam:-):-) fantastycznie:-)Adres wysłałam na mailaDziękuję za zabawęA.

  2. kartki są prześliczne.

  3. Anielique pisze:

    Gratuluję wygranej :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>